Kategoriler

HAKKIMIZDA

 

BİZ KİMİZ ?

 

 

 

ÇAPRAZOĞLU İNŞ.İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. / caprazogluinsaat.com inşaat malzemeleri,elektrikli el aletleri,banyo ürünleri, Yalıtım, Tarım Makinaları sektöründe perakende, toptan ve mağazacılık hizmetlerindeki 1989 yılından beri iş tecrübesini 2013 yılındaki e-ticaret yatırımıyla, bayiliklerini yapmış olduğu tüm markaların ürünlerini internet üzerinden tüketicinin hizmetine sunmak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin alanındaki en büyük ve en kapsamlı olma yönünde çabalayan e-ticaret şirketidir.

 

 

 

PARANIZIN TAM KARŞILIĞI

 
Şeffaf ve Müşteri Odaklı Fiyat Politikası sayesinde caprazogluinsaat.com satışa sunduğu tüm ürünler hakkında en kapsamlı ürün açıklamalarına ve tanıtım bilgilerine, detaylı ürün karşılaştırma kriterlerine, satış öncesi ve satış sonrası hizmet bilgilerine yer verilerek tüketicinin ihtiyaçlarını çok daha kolay belirlemesini ve doğru alışveriş yapmasını amaçlamaktadır. Böylece caprazogluinsaat.com dan alışveriş yapan tüm tüketicilerimizin parasının tam karşılığını alması sağlanır.
 
 

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 
 
caprazogluinsaat.com un  temel hedefi, hizmet verdiği bütün müşterilerinin Satış öncesi değil, satış sonrasıda %100 memnun olması bizim için ilkemizdir.
Tüm görüş ve önerilerinizi 0366 362 11 50  numaralı telefondan ya da satis@caprazogluinsaat.com e-posta adresinden bize iletebilirsiniz.

 

UA-30251255-1