Kategoriler

ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. 

( Ödeme Yaptığınız Tutar Faturası ve Kargo Teslimi İle Ispatlanmadıkça Yetkili Mahkemece Hak Sahibi Olduğunuzu Hatırlatırız.)


2 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.

(Sitemiz 256 Bit SSL Güvenlik Duvarı ile Korunmakta ve Kart Bilgileriniz Kesinlikle Okunamamaktadır.)


3 - Firmamızda Kredi Kartı Çekimi

Firmamıza gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-12 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.


4 - Mail-Order Kredi Kartı Çekimi

Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, firmamızda bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan elle girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan Mail Older Formununu tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de 0366 362 21 10 Nolu Faksa veya satis@caprazogluinsaat.com Adresine Gönderilmesi gereklidir.

UNUTMAYIN! Mail Older Formu Form Üzerinde Yazan Meblağ Kadar ve Bir Defaya Mahsus Kullanılıbilmektedir.


5 - Posta Çeki Havalesi

PTT Bank aracılığı ile posta çeki "ÇAPRAZOĞLU İNŞ.LTD.ŞTİ. 5143426" Nolu hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Posta çeki hesabımızı Göndermede Havale Masrafı Göndericiye Aittir.

( Ödeme Yaptığınız Tutar Faturası ve Kargo Teslimi İle Ispatlanmadıkça Yetkili Mahkemece Hak Sahibi Olduğunuzu Hatırlatırız.)


6 - Kapıda Nakit Ödeme

Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye'nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.

UA-30251255-1